Inter Mokušle administraci v 'Nastavení stránek'.

Zápasy

Real Praha - Inter Mokušle

27.3.2009 4.kolo ligy 8:9 v prodl.(4:2)
Do zápasu nastoupilo z našeho týmu 6 lidí, to znamenalo, že jsme měli možnost střídání, a to se hodilo, jelikož soupeř Real Praha je velmi kvalitní. Zápas z naší strany nezačal vůbec dobře, v obraně byly díry a souhra hráčů Realu byla opravdu fantastická, proto soupeř po přibližně čtvrthodině hry vedl již 4:0. Už jsme si říkali, kolik zase prohrajem....pak ale prostřelil nádhernou střelou k tyči gólmana domácích Ruda a rázem to bylo 4:1. Pak se trefil Marek Klokočka, ale víc jsme již v první půli nestihli. Ve druhém poločase jsme hráli dobře, gólman dobře chytal, dávali jsme góly, obrana pracovala, ale stále jsme prohrávali. Stav byl chvíli před koncem 8:7 pro domácí, ale pak se trefil Robert Šarkezi. Gól již nepadl, a tak následovalo prodloužení. V něm byli aktivnější domácí fotbalisté, ale gól vsítit nedokázali, i když k tomu měli spoustu příležitostí. Gól naopak dal Marek Klokočka, a my se tak radovali z první výhry a zisku dvou bodů. Soupeř byl určitě zklamaný, jelikož určitě chtěli 3 body. Velmi nám pomohlo hřiště v Masné, jelikož není moc velké, a také dvě fanynky, které nám - podle mého názoru - dost pomohly. Bylo to skutečně nádherné utkání.
Sestava: Háša - Knýř, Poledník, Šarkezi, Růžek, Klokočka
Góly: 3x Růžek, 2x Klokočka, 2x Šarkezi, Knýř, Poledník