Inter Mokušle administraci v 'Nastavení stránek'.

Zápasy

Malá Strana C.F. - Inter Mokušle

15.4.2009 7.kolo ligy 7:8(3:4)
Hned druhý den po prohře nad Slovanem, jsme odehráli další kolo LOP, tentokrát proti Malé Straně. Nehrálo se v Masné ulici, ale v Čakovicích, kde bylo pro nás připravené hřiště. Zápas s Malou Stranou byl pro nás klíčový, protože 2 prohry za sebou by nás stáli kontakt se soupeřem před námi. Zápas jsme začali opět aktivněji než soupeř a odměnou za to byli 2 rychlé góly, které nás zaskočili, a tak trochu jsme i polevili a proto soupeř po chvíli dorovnal na 2:2. Ale opět jsme zabrali a dokázali dát ještě před poločasem 2 góly a soupeř dokázal  odpověděl jenom jedním golem. Takže po poločase 4:3 pro nás (Inter Mokušle). Do druhého poločasu jsme vlétli a soupeři nadělili 4góly. Už jsme si říkali, že budeme jenom bránit, a tak jsme bránili. Bohužel pro nás si Robert dal dva vlastňáky. Útočník Malé Strany přidal ještě jeden gól, ale to bylo tak všechno. A tak tým Inter Mokušle vyhrál na půdě soupeře 8:7. Jelikož fotek z tohoto zápasu je 150MB, v galerii nemůžou být všechny.

Sestava: Chochola - Růžek, Poledník, Klokočka, Fuksa, Knýř, Šarkezi
Góly: 2x Růžek, 2x Šarkezi, 2x Knýř, Klokočka, Poledník