Inter Mokušle administraci v 'Nastavení stránek'.

Zápasy

Inter Mokušle - Liščí Trus

24.4.2009 8.kolo ligy 4:5 v prodl.(3:1)
Dne 24.4.2009 odehrál náš tým 8.kolo League of Prague proti Liščímu Trusu. Oba týmy se sešly v osmi lidech. Zápas pro nás začal dobře - rychlý gól Marka Klokočky. Druhý gól na 2:0 dal Robert, ale soupeř rychle odpověděl, a bylo to 2:1. Poté ale zkušený Luděk ukázal své fotbalové dovednosti a bylo to 3:1 pro Inter Mokušle. To bylo v první půli vše. Druhý poločas začal pro nás velmi špatně, soupeř rozehrával roh a Marek si dal bohužel nechtěnou tečí vlastní gól. Poté soupeř zasadil další ránu a dvougólový náskok z prvního poločasu byl pryč. Vzdát jsme se ale nechtěli. Rohový kop, a v obrovském závaru před brankou soupeře se prosadil Tomáš Líbal - 4:3. Už jsme si mysleli, že bude konec, časoměřičky ze soupeřova týmu říkaly, že už jen dvě minuty. Po třech minutách jsme se zeptali, jestli už náhodou není konec a najednou řekly: "Ještě pět minut!". A to už bylo moc. Soupeř se trefil po necelých dvou minutách a časoměřičky hlásily konec základní hrací doby. Do prodloužení jsme nasadili nejsilnější čtyřku a vsadili jsme vše na útok. Měli jsme hodně šancí, ale ani jednu jsme nedokázali proměnit a soupeř chybou Rudy se dostal do rychlého breaku, z kterého dal vítězný, ale i trochu štástný gól. Bohužel, prohráli jsme na hřišti soupeře 4:5 v prodloužení.

Sestava: Chochola - Šarkezi, Knýř, Růžek, Klokočka, Pícha, Líbal, Fuksa
Góly: Klokočka, Šarkezi, Pícha, Líbal