Inter Mokušle administraci v 'Nastavení stránek'.

Zápasy

Inter Mokušle - FK Letná

2.5.2009 9.kolo ligy 13:1(2:1)
Dne 2.5.2009 jsme odehráli na Aritmě zápas proti FK Letné. Soupeř byl papírově slabší, ale po předchozí porážce v prodloužení s Liščím Trusem nebylo nic jisté! Z úvodu zápasu jsme drželi míč, ale k brance soupeře jsme se nemohli dostat. Při přechodu na soupeřovu polovinu většinou někdo ztratil míč nebo nepřesně přihrál, a tak jsme se trápili asi do 15. minuty, ale pak se konečně po krásném solíčku prosadil Alex. Ale moc dlouho jsme se neradovali z jednogólového vedení, protože po hrubé chybě brankaře skóroval soupeř k tyčce. Těsně před prvním poločasem se ale prosadil Pícha. Takže po poločase 2:1 pro Inter Mokušle. A pak začal koncert Mokušle….soupeř nestíhal, a my jsme sázeli jeden gol za druhým. Soupeř nejspíše nestíhal, protože neměli koho na střídání, ale na to se už historie ptát nebude. Mokušle celkem dala 13 branek, takže konečný stav 13:1 pro Mokušli. Nejvíce se na tomto příznivém výsledku podíleli: Robert se 4 brankami a Alex se 3 brankami. Zápas jsme zvládli na jedničku. Jenom mě (Rudlaxe) a Píchu mrzí, že jsme nehráli jako tým. Ke konci zápasu si chtěl každý dát gol a minimálně jsme si přihrávali. Nejvíc šancí spálil Klokočka, který nás zklamal svojí hrou. Hrál sám za sebe a soloval a k tomu jeho koncovka byla hodně slabá. Ke konci zápasu dokonce nedal penaltu. Vyhráli jsme 13:1, ale ne jako tým! Kdybychom si přihrávali, mohlo to skončit klidně 20:1!

Sestava: Chochola - Poledník, Růžek, Klokočka, Pícha, Šarkezi, Knýř
Góly: 4x Šarkezi, 3x Poledník, 2x Klokočka, Růžek, Knýř, Pícha