Inter Mokušle administraci v 'Nastavení stránek'.

Zápasy

Inter Mokušle - FC Slovan Patriots

14.4.2009 6.kolo ligy 2:7(1:3)
V úterý 14.4 2009 na domácím hřišti jsme odehráli odložený zápas proti týmu FC Slovan Patriots. Soupeř se sešel pouze v 5 lidech…. to my jsme se sešli v 8, tak jsme měli trochu výhodu, ale stejně nám to nepomohlo, prohráli jsme. Zápas jsme začali aktivněji my, po pár minutách jsme nastřelili konstrukci branky, ale gól z toho nepadl. Slovan neměl příliš dobrého golmana, ale za to měli dobrou obranu. Soupeř dobře napadal a trestal každou naši chybu, kterých jsme udělali za 1. poločas rovnou tři a taky jsme dostali 3 góly! Dokázali jsme snížit až těsně před poločasem, kdy se trefil Luděk. Takže po poločase 3:1 pro Slovan. Po přestávce jsme se snažili udělat něco s nepříznivým výsledkem, ale udělali jsme zase chybu a soupeř nás hned potrestal golem. To nás trochu srazilo na kolena. Soupeř se prosadil ještě 3krát a mi pouze jednou, kdy se opět trefil Luděk. Konečný výsledek 7:2 pro Slovan Patriots. Některé z mnoha fotek z tohoto zápasu jsou v galerii.

Sestava: Chochola - Růžek, Poledník, Klokočka, Knýř, Šarkezi, Pícha, Mařík
Góly: 2x Pícha