Inter Mokušle administraci v 'Nastavení stránek'.

Zápasy

Hell Spartans - Inter Mokušle

4.4.2009 5.kolo ligy 7:8(2:5)
V sobotu 4.dubna jsme se vydali až na Prosek, na zápas 5.kola League of Prague s Hell Spartans. Do zápasu nás nastoupilo osm, a jelikož přišli oba golmani, museli jsme řešit otázku, kdo bude chytat. V minulém utkání s Realem Praha předvedl slušný výkon Miroslav Háša, a tak jsme se rozhodli pro něj. V první půli chytal dobře, sice vpustil dva góly, ale mnohokrát podržel, a tak jsme brankáře neměnili. Ve druhém poločase už moc dobře nechytal, i když byl ve stínu...proto se asi 10 minut před koncem utkání postavil do branky Jiří Chochola, který už nepustil žádný gól. Ale teď k zápasu. Zápas opět nezačal dobře, soupeř otevřel skóre hned z prvního útoku! Pár minut na to, jsme vyrovnali, ale domácí se opět dostali do vedení. Pak jsme dávali góly my, skóre bylo po první půli 5:2 pro nás. Druhý poločas, ale začal opět děsivě, soupeř otočil skóre na 7:5, proto jsme vystřídali brankáře. Jirka chytal velmi dobře, a hlavně jsme opět začali dávat góly, pár vteřin před koncem utkání jsme strhli vedení na naši stranu. Zápas jsme tedy vyhráli 8:7, poskočili jsme na 7. místo v tabulce a již podruhé vyhráli na hřišti soupeře! Fotky z tohoto zápasu jsou v galerii.
Sestava: Háša(Chochola) - Knýř, Chochola, Poledník, Růžek, Klokočka, Pícha, Šarkezi
Góly: 4x Růžek, 2x Klokočka, Poledník, Pícha