Inter Mokušle administraci v 'Nastavení stránek'.

Zápasy

FC Elita - Inter Mokušle

12.5.2009 10.kolo ligy 4:1(0:0)
Dne 12.5.2009 jsme odehráli na Proseku zápas proti Elitě. S Elitou jsme hráli poprvé, protože první zápas skončil kontumací, a tak jsme nevěděli, co nás čeká. Zápas jsme hráli hodně obranně a málokdy jsme se dostali na půlku soupeře. Soupeř hrál hodně tvrdě a ze začátku to spíše vypadalo, že se chtějí rvát, než hrát fotbal. V prvním poločase gól nepadl, tak po poločase 0:0. Mokušle druhý poločas přestala běhat a soupeř nás potrestal 2 góly. A to nás vyhecovalo a tak jsme začali hrát "mokušlácký" fotbal. Několikrát jsme nastřelili konstrukci, ale gól nepadl a soupeř znovu trestal dvěma góly. Těsně před koncem se nám podařilo snížit, když Rudla poslal do vápna centr a obránce Elity si omylem dal hlavičkou vlastňák. Konečný výsledek 4:1 pro Elitu. Tato porážka nás může jenom mrzet, protože soupeř nebyl moc kvalitní. Hráčem zápasu je Rudolf Růžek, který sice nepředvedl extra výkon, ale nikdo lepší nebo snaživější se nenašel.

Sestava: Chochola - Růžek, Klokočka, Poledník, Líbal, Pícha, Knýř, Šarkezi
Góly: vlastní