Inter Mokušle administraci v 'Nastavení stránek'.

Zápasy

Destiny Gamblers - Inter Mokušle

19.5.2009 12.kolo ligy 4:3(3:2)
Dne 19.5.2009 jsme odehráli 12. kolo League of Prague na Proseku proti prvnímu týmu v tabulce - Destiny Gamblers. Před Destiny jsme měli respekt, protože jsme od nich v prvním zápase dostali na domácí půdě klepec 21:1. Tento výsledek jsme už nechtěli opakovat. Takže naším hlavní cílem bylo, neobdržet tolik branek a nasázet nejlepší obraně LOP, aspon nějaký ten gól. Oproti prvnímu zápasu jsme měli několik nových posil, a tak jsme mohli jenom doufat v lepší výslede než minule. Zápas jsme začali skvěle, čím jsme překvapili našeho soupeře, ale bohužel jsme po necelých deseti minutách hry obdrželi první branku a vzápětí ještě jednu. Ale Mokušle se nevzdala a bojovala dále a odměnou za to byly dva góly z breaku, které vsítil Alex. Bohužel těsně před poločasem se trefil do naší brány hráč Destiny. Takže po poločase 3:2 pro Destiny. Druhý poločas pro nás nezačal zrovna nejlépe, protože soupeř dal rychlý gól a tak odskočil o dvě branky. 15 minut před koncem druhého poločasu jsme opět skórovali, po akci z breaku a nádherné přihrávce Roberta na Luďka, který poté šel sám na bránu a nezaváhal. A tak jsme se opět přiblížili soupeři a doufali ve fantastický výsledek, ale bohužel jsme se nedočkali a zápas skončil 4:3 pro Destiny Gamblers. Inter Mokušle však předvedla skvělý výkon a potvrdila, že má na víc! Hráčem zápasu se jednoznačně stává Alex Poledník, který dal dva góly, přesně přihrával a obětavě se vracel!!

Sestava: Chochola - Poledník, Klokočka, Pícha, Knýř, Šarkezi,
Goly: 2x Poledník, Pícha