17:4

Diváků:2

Karty-

Góly-Štědrý 7,Pícha 5,Bareš 3,Kostříž 2

První příprava splnila naše předpoklady,v týmu už před zápasem panovala dobrá nálada,kterou nám nezkazila ani prudká průtrž mračen která těsně před výkopem zkropila suchdolský areál.

Chvilku trvalo než hráči soupeře našli hřiště,ale povedlo se a tak se zhruba něco po půl sedmé začalo hrát,hra netrvala ANI MINUTU (!!!) a Ruda se začal na vlastní pěst probíjet polem soupeře,a po pádu v souboji z hostujícím obráncem si zlomil ruku,okamžitě sme volali záchranku a doufali jsme že bude ruda v pohodě,nakonec se zjistilo že šel v 11 hodin večer na operaci,která naštěstí dobře dopadlo,bude bez fotbalu až do konce prázdnin,hlavní ale je že se nestalo nic vážnějšího.

Samotný zápas přinesl konfrontaci fotbalovosti a snahy na naší straně s naprostou nechutí soupeřova týmu,kapitán Brdičko se marně snažil svoje kluky motivovat ovšem výsledek prvního poločasu který se odehrál ještě jakž takž v tempu byl jednoznačný 6:1

Do druhého poločasu soupeř nastoupil odhodlaný s výsledkem ještě něco udělat,ovšem jeho snaha byla zmařena několika rychlými góly hlavně ze standartních situací,ke konci už šlo vážně jen o Exhibici,Luděk pícha vstřelil krásný gól patičkou z rohového kopu,a zjistili jsme že standartky jako takové můžou být naše velká zbraň.

Přišel konec,a celkové skóre??? 17:4,a to nám ještě chytal v druhém poločase Pepa Fárka..vytáhl několik výborných zákroků,a brankář Kostříž stihl dát dva góly..:-)

Zápas jistě splnil naše předpoklady co se týče nastřílených branek,ale herně nás rozhodně neuspokojil,doufám že na sezonu se ještě stihneme připravit,a v Hanspaulce se neztratíme