Stránky klubu Inter Mokušle

Inter Mokušle administraci v 'Nastavení stránek'.

Novinky

Inter Mokušle-Ludeco Praha

17:4

Diváků:2

Karty-

Góly-Štědrý 7,Pícha 5,Bareš 3,Kostříž 2

První příprava splnila naše předpoklady,v týmu už před zápasem panovala dobrá nálada,kterou nám nezkazila ani prudká průtrž mračen která těsně před výkopem zkropila suchdolský areál.

Chvilku trvalo než hráči soupeře našli hřiště,ale povedlo se a tak se zhruba něco po půl sedmé začalo hrát,hra netrvala ANI MINUTU (!!!) a Ruda se začal na vlastní pěst probíjet polem soupeře,a po pádu v souboji z hostujícím obráncem si zlomil ruku,okamžitě sme volali záchranku a doufali jsme že bude ruda v pohodě,nakonec se zjistilo že šel v 11 hodin večer na operaci,která naštěstí dobře dopadlo,bude bez fotbalu až do konce prázdnin,hlavní ale je že se nestalo nic vážnějšího.

Samotný zápas přinesl konfrontaci fotbalovosti a snahy na naší straně s naprostou nechutí soupeřova týmu,kapitán Brdičko se marně snažil svoje kluky motivovat ovšem výsledek prvního poločasu který se odehrál ještě jakž takž v tempu byl jednoznačný 6:1

Do druhého poločasu soupeř nastoupil odhodlaný s výsledkem ještě něco udělat,ovšem jeho snaha byla zmařena několika rychlými góly hlavně ze standartních situací,ke konci už šlo vážně jen o Exhibici,Luděk pícha vstřelil krásný gól patičkou z rohového kopu,a zjistili jsme že standartky jako takové můžou být naše velká zbraň.

Přišel konec,a celkové skóre??? 17:4,a to nám ještě chytal v druhém poločase Pepa Fárka..vytáhl několik výborných zákroků,a brankář Kostříž stihl dát dva góly..:-)

Zápas jistě splnil naše předpoklady co se týče nastřílených branek,ale herně nás rozhodně neuspokojil,doufám že na sezonu se ještě stihneme připravit,a v Hanspaulce se neztratíme

Mates

Předběžná sestava:

Kostříž-Fárka,Štědrý,Růžek,Pícha,Šarkezi

 

17.7.2009 Sehrajeme přátelský zápas s týmem Ludeco,bude se hrát na umělé trávě v Areálu ČZU na Suchdole výkop je plánovaný na zhruba 18:25 a bude se hrát na 2x30 minut.

Doufám že se sejdeme v dostatečnym počtu.

M.

 

K Dnešnímu dni jsme byli přijati do 8. Hanspaulské ligy,chystáme oslavnou chlastačku,předtím je ale třeba 17.7 porazit Ludeco,k této příležitosti s Rudou postupně upravujeme profily hráčů.

M.

V nejbližších dnech se Hráči a příznivci Interu Mokušle dozví zdali se tým dostane do Hanspaulské Ligy,pokuď se tak nestane bude prioritou zakoupit licenci od jiného týmu,pokud za něj nebude požadována přehnaná částka,doufám že se ale do Hanspaulky dostaneme,a neztratíme se v ní.

Jinak jsem se částečně ujal toho že se budu starat o tyhle stránky,snad společně Dáme všechno do pořádku.

Přišel jsem do týmu jako nový hráč,doufám že ůplně nezklamu,stejně mě všichni znáte jaký sem ho*ado.

Naplánovali sme s Rudou přátelský zápas S Týmem LUDECO který hraje Pražskou fotbalovou klubovou ligu PKFL.Uskuteční se 17.7.09 přesný čas a místo upřesníme.Budu také dělat profily hráčů tak se mi prosím ozvěte všichni na ICQ 441139629 a tam se dohodneme s každým co do toho profilu bude chtít.

To je prozatím všechno.

Užívejte si Prázdniny

Sazebník pokut neměl žádný význam, a proto se ruší. Vybrané peníze se vrátí a dluhy se nulují!
 
Inter Mokušle administraci v 'Nastavení stránek'.